Jak zorganizować 18-ste urodziny?

Jak zorganizować 18-ste urodziny?

26 czerwca 2022 Wyłączono przez tech blog

18 urodziny to wielkie wydarzenie dla całej rodziny, a przede wszystkim dla solenizanta. Rodzice z łzami wzruszenia wspominają narodziny ukochanego dziecka, które jest już przecież dorosłe, a znajomi chętnie ruszają się do rytmu muzyki. Jednak aby impreza stała się miłym wspomnieniem, trzeba wiedzieć, jak zorganizować przyjęcie.

Impreza urodzinowa z charakterem – o co musi zadbać każdy 18-latek?

18-ste urodziny są najbardziej wyczekiwane, gdyż oznaczają wkroczenie w dorosłość, zaczęcie nowego etapu w życiu, wkrótce studia, pierwsza praca, wyjazdy ze znajomymi i zdecydowanie więcej wolności. Jednak aby urodziny nie zmieniły się w szereg niepowodzeń i katastrof, trzeba je dobrze zaplanować.

Warto zacząć od wręczenia ciekawych zaproszeń na urodziny – jeśli solenizant wybrał motyw przewodni, właśnie w zaproszeniu musi się znaleźć informacja o preferowanych strojach czy kolorach. Na szczególną uwagę zasługują zaproszenia w ciekawych kolorach – czarne ze srebrnymi napisami i dodatkiem piór nawiązujący do imprezy w stylu gatsby? To na pewno zrobi wrażenie.

Catering na imprezę to kolejna bardzo ważna sprawa, gdyż w trakcie urodzin trzeba zadbać o różnorodne dania. W jednym miejscu świętują młodsze pokolenia ze starszymi i rodziną. Wszyscy razem pragną uczcić wejście w dorosłość solenizanta. Catering na imprezę składa się z różnorodnych przekąsek i dań, które przypadną do gustu wegetarianów oraz osób, które preferują dietę mieszaną. Jakie jedzenie zawiera catering na imprezę? Serwuje się niewielkie kanapeczki, roladki, koreczki, tarty, babeczki, owocowe oraz warzywne szaszłyki, roladki z placków tortilli. Nie może zabraknąć również tortu, na którym znajdzie się wiek solenizanta i inne dodatki.

Nie ma imprezy bez muzyki. Playlistę warto przygotować odpowiednio wcześnie albo poprosić o pomoc zaprzyjaźnionego DJ. Należy mieć przygotowane zabawy, konkursy i inne atrakcje. Świetnie sprawdzi się karaoke, pokazy mody oraz kalambury. Zabawy niby dla dzieci, a każdy gość na imprezie doskonale się przy nich bawi.

Sala również musi być odpowiednio udekorowana. Zdjęcia i napisy, balony, serpentyny, kubeczki, papierowe talerzyki i wiele innych dodatków. Trzeba pamiętać także o dyskotekowej lampie, świeczkach i świeżych kwiatach, które dodadzą nastroju i zapewnią piękny zapach.